Ryczałtowy Kosztorys ofertowy kalkulowany w oparciu o Katalogi Nakładów Rzeczowych KNR 9-19 z uwzględnieniem realnych cen rynkowych.
Ustalone ceny są stałe bez dopłat za przekroczenie umownego czasu osuszania i nie ulęgają w trakcie prac zmianie.
Standardowo proces osuszania trwa od 14-do 21 dni. Ostateczny czas uwarunkowany jest osiągnięciem odpowiednich parametrów technicznych. Naszym celem jest możliwie najkrótszy czas osuszania przy jednoczesnym zminimalizowaniu ingerencji w elementy wykończeniowe podłóg. Proces suszenia podposadzkowego wymaga zazwyczaj wykonania otworów technologicznych w podłodze, których rozmieszczenie, o ile jest to technicznie możliwe, następuje po uzgodnieniu ze zlecającym.
Ocena skuteczności osuszania następuje na odpowiedzialność Wykonawcy w oparciu o pomiar bezwzględnej zawartości Wilgoci . Jako wartość odniesienia przyjmuje się za wartość bezpieczną poziom ca. 10,0 g H2O/m3, co odpowiada wilgotności względnej 55% przy temperaturze 21 oC w strefie osuszania. Podane ceny obejmują wypełnienie wykonanych otworów, nie zawierają kosztów energii, ani nie obejmują kosztów ponownego wykonania okładzin podłogowych, posadzek, ani naprawy scian.
W zakresie prac jest wykonanie dokumentacji powykonawczej obejmującej wykaz zastosowanego sprzętu, rozliczenie zużycia energii elektrycznej, raport z pomiarów kontrolnych i końcowych.
Specjalistyczna wiedza i sprzęt diagnostyczny oraz zaawansowany technologicznie najnowocześniejszy sprzęt osuszeniowy o bardzo niskiej emisji hałasu, pozwala prowadzić prace w trakcie normalnego użytkowania pomieszczeń, gwarantujący największą efektywność prac przy uwzględnieniu interesów Poszkodowanego jak i Ubezpieczyciela.
Proces osuszania może być dodatkowo dokumentowany , monitorowany oraz sterowany system SuperVison-TM, za pomocą bezprzewodowych sensorów (wilg. wzgl, wilg.bezwzgl, temp. pow. temp punkt Rosy), w czasie rzeczywistym i wizualizowany za pomocą urządzeń mobilnych.
Higiena i czystość mikrobiologiczna pomieszczeń w procesie osuszania, jak też jest dbałość o Zdowie i komfort Użytkowników jest naszym priorytetem. Przed rozpoczęciem prac wykonujemy wstępne testy jakości powietrza. Podczas pracy zestawów osuszających stosujemy wieloetapową dezynfekcję powietrza i powierzchni z grzybów i ich zarodników.
Stosujemy różne klasy flitrów czystości powietrza, w tym filtry HEPA , oraz z węglem aktywnym, eliminujące wciąganie ze strefy podposadzkowej do pomieszczeń szkodliwego bioaerozolu; wychwytujące oprócz zapachów, pyłu i kurzu, również bakterie i zarodniki pleśni.
Przy dekontaminacji nie stosujemy agresywnych biobójczych środków chemicznych.
Opcjonalnie, Zarówno stan porażenia mikrobiologicznego pomieszczeń, jak i skuteczność dezynfekcji po wykonanych pracach jesteśmy w stanie potwierdzić badaniami mikrobiologicznymi powietrza.
Zakończenie prac dokumentowane jest protokołem odbioru robót.
Na wykonane prace udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.
Warunkiem właściwego osuszania jest posiadanie sprawnych izolacji wodochronnych budynku, oraz usunięcie awarii instalacji mogących powodować zawilgocenie.
O NAS
Firma oferuje kompletną diagnostykę budowlaną szkód spowodowanych destrukcyjnym działaniem wilgoci wraz z działaniami naprawczymi i zwalczaniem zanieczyszczeń mikrobiologicznych.
ZAPYTANIA
Jeżeli masz pytania dot. zalania, lokalizacji wycieków, odgrzybiania wpisz swój adres
NAWIGACJA
KONTAKT
Masz pytania dot. szkody wodnej ? Skontaktuj sie z nami